Αποτελέσματα Κύπελλο Ιρλανδίας, live αποτελέσματα, βαθμολογίες

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Ιρλανδία

results
SA÷1¬~ZA÷ΙΡΛΑΝΔΙΑ: Κύπελλο¬ZEE÷QkGeVG1n¬ZB÷96¬ZY÷Ιρλανδία¬ZC÷CIbUp8br¬ZD÷p¬ZE÷02iWX1ps¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷96_QkGeVG1n¬ZJ÷2¬ZL÷/football/ireland/fai-cup/¬ZX÷00Ιρλανδία 008λανδία0030000000187000Κύπελλο 007ύπελλο000¬ZCC÷0¬ZAF÷Ιρλανδία¬~AA÷OzqpPVId¬AD÷1558872000¬ADE÷1558872000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Lucan Utd¬ER÷1/32-Τελικά¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1558873186¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUC¬AE÷Lucan Utd¬JA÷pKIHubna¬WU÷lucan-utd¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷AIS¬AF÷Aisling Annacotty¬JB÷dfMLvI15¬WV÷aisling-annacotty¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷xvmlOkY2¬AD÷1558807200¬ADE÷1558807200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St. Michael's¬ER÷1/32-Τελικά¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1558810660¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIC¬AE÷St. Michael's¬JA÷vJBQwxHB¬WU÷st-michael-s¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SHE¬AF÷Σέριφ¬JB÷I9AUxdWH¬WV÷sheriff-yc¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷AiodMT2F¬AD÷1555855200¬ADE÷1555855200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Glengad United¬ER÷1/32-Τελικά¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GLE¬AE÷Glengad United¬JA÷jcuqdJWu¬WU÷glengad-united¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷08¬AF÷Home Farm¬JB÷40qmewnn¬WV÷home-farm¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷Q14Q41Xs¬AD÷1555768800¬ADE÷1555768800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Γιουνιβέρσιτι Κόλετζ Κορκ¬ER÷1/32-Τελικά¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1555775834¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Γιουνιβέρσιτι Κόλετζ Κορκ¬JA÷bNrifc1h¬WU÷university-college-cork¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MAL¬AF÷Μάλαχαϊντ Γιουν.¬JB÷xEsegHGb¬WV÷malahide-united¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷K2I3GwFd¬AD÷1555765200¬ADE÷1555765200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Glebe North¬ER÷1/32-Τελικά¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1555772482¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GLE¬AE÷Glebe North¬JA÷C6K9sKHn¬WU÷glebe-north¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷MID¬AF÷Midleton¬JB÷jcJDtvXh¬WV÷midleton¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷W0nhN9m9¬AD÷1555765200¬ADE÷1555765200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Newtown Rangers¬ER÷1/32-Τελικά¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1555774476¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newtown Rangers¬JA÷nqFYyGoO¬WU÷newtown-rangers¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷AVO¬AF÷Άβοντεϊλ¬JB÷QZDxyz1U¬WV÷avondale-united¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷4¬AU÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷bF2Y2u2f¬AD÷1555699500¬ADE÷1555699500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St Mochta's¬ER÷1/32-Τελικά¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1555706684¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STM¬AE÷St Mochta's¬JA÷jwc0jF0H¬WU÷st-mochta-s¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷Κολ¬AF÷Collinstown¬JB÷4t14kZFN¬WV÷collinstown¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷4h3U3Lnl¬AD÷1555696800¬ADE÷1555696800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maynooth Univ.¬ER÷1/32-Τελικά¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1555700541¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAY¬AE÷Maynooth Univ.¬JA÷IPbhhyW4¬WU÷maynooth-university¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬WN÷ROC¬AF÷Ρόκμαουντ¬JB÷dGcdieoB¬WV÷rockmount¬AH÷1¬~
1
1561448534
8
fixtures
1
1561448534
0
Settings
ΒΟΗΘΕΙΑ: Βρίσκεστε στη σελίδα αποτελέσματα Κύπελλο Ιρλανδίας στο τμήμα ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ/Ιρλανδία. Το FlashScore.gr προσφέρει Κύπελλο Ιρλανδίας livescore, τελικά και επι μέρους αποτελέσματα, βαθμολογία Κύπελλο Ιρλανδίας και λεπτομέρειες αγώνων (σκόρερς, κόκκινες κάρτες, σύγκριση αποδόσεων, κτλ...). Εκτός από τα αποτελέσματα Κύπελλο Ιρλανδίας μπορείτε να παρακολουθήσετε 1000+ διοργανώσεις στο ποδόσφαιρο απο 90+ χώρες σε όλο τον κόσμο μέσω του FlashScore.gr. Απλά κάντε κλικ στο όνομα της χώρας στο μενού που βρίσκεται αριστερά και επιλέξτε την διοργάνωση που σας ενδιαφέρει (αποτελέσματα πρωταθλήματος, livescore εθνικού κυπέλλου, άλλες διοργανώσεις). Τα αποτελέσματα Κύπελλο Ιρλανδίας παρέχονται σε πραγματικό χρόνο, με live ανανέωση.
Περισσότερα
Εφαρμογές για φορητές συσκευές
Η εφαρμογή μας για φορητές συσκευές έχει βελτιστοποιηθεί για το τηλέφωνο σας. Κατεβάστε την δωρεάν!